O mnie


Nazywam się Wojciech Ośmiałowski i jestem przewodnikiem miejskim po Wrocławiu, przewodnikiem po Sudetach oraz pilotem wycieczek polskich i zagranicznych.

Jeżeli poszukujecie przewodnika, który swoją pasją, gruntowną wiedzą i poczuciem humoru potrafi zachęcić każdego do wspólnej wędrówki utartymi i nie odkrytymi na co dzień szlakami, to trafiliście pod właściwy adres.

Wysoką jakość oferowanych przeze mnie usług zawdzięczam wykształceniu historycznemu, doświadczeniu w prowadzeniu grup w różnym przedziale wiekowym i umiejętności dostosowania przekazu do odbiorcy.

Z doświadczenia w metodyce prowadzenia wycieczek, wiem, że długie wywody nużą nawet najbardziej wytrwałych słuchaczy, zatem opowiadam krótko, acz treściwie.
W swoje opowieści wplatam oprócz faktów mnóstwo anegdot i ciekawostek.

Monotonia, to słowo, które w moim życiu nie istnieje, dlatego zwiedzanie  staram się zawsze urozmaicić, poprzez znane i dopiero odkrywane atrakcje Wrocławia i Dolnego Śląska.

Taka różnorodność stwarza możliwości  doboru Państwu zarówno standardowych tras turystycznych jak i tych, które sprostają Państwa indywidualnym  upodobaniom i oczekiwaniom.

Wojciech Ośmiałowski